Shipping country

Language

Currency

Best Kiteboarding Kitepomp 2.0

  • Top pomp voor een scherpe prijs!
  • Verschillende opzetstukjes voor bijna alle kites
  • Best Kiteboarding - Kitepomp 2.0

    From 1 34.95 ppu

    From 2 32.95 ppu

    From 3 29.95 ppu

    32,95 €49.99

    Temporarily out of Stock

    Product sold out?


    Intro
  • Top pomp voor een scherpe prijs!
  • Verschillende opzetstukjes voor bijna alle kites
  • Product Information

    Best Kiteboarding Kitepomp 2.0

    Straight from the factory!

    Je kite oppompen is misschien wel het minst leuke aan je sessie. Gelukkig is er na jaren ontwikkeling een nieuwe kitepomp op de markt, de 2.0 kitepomp! Pomp sneller en gemakkelijker, zodat je langer plezier op het water beleeft. Kitemana heeft een hele batch 2.0 kitepompen opgekocht, rechtstreeks uit de fabriek! Hierdoor is de prijs een stuk lager dan die van andere pompen. Een echte 2.0 pomp dus, voor een 1.0 pijs. De pomp heeft een slang met diverse opzetstukjes zodat deze past op alle ventielen (behalve de Duotone, North (voor 2020) en Core ventielen, bestel dan dit onderdeel mee van €4,99 zodat hij toch wel past).

    Sneller en langer op het water

    De nieuwe HP1 2.0 kitesurf pomp maakt pompen een fluitje van een cent. Hij is uitgerust met een soepele slang die sterker en soepeler is dan ooit. Natuurlijk is ook deze pomp uitgerust met drukmeter zodat je exact weet hoeveel spanning er op de kite staat.

    Specificaties
  • De beste kitepomp
  • Must voor iedere kitesurfer
  • Sta langer op het water
  • Rechtstreeks uit de fabriek
  • Met drukmeter
  • Soepele slang
  • Inclusief opzetstukjes
  • Niet voor SUP ventielen
  • Kite wordt geleverd in handige zak Best kitepomp 2016
    • Customer review 4.8/5
    • World wide shipping
    • 15.000+ products on stock
    • Your ultimate kite specialist. Contact our CS for any questions

    Reviews

    Arthur
    5 October 2017

    Wat kan je nou veranderen aan een kitepomp? Als je dit ding ooit hebt geprobeerd wil je nooit meer wat anders haha! Read More

    Karl
    19 September 2017

    Super pomp voor de beste prijs! Geen gekloot meer met de slang die de hele tijd breekt of scheurt. Read More

    Lucas
    10 February 2017

    Prima pomp en doet wat hij moet doen, tot op heden nog geen problemen mee gehad. Ook de slang is veel beter dan een standaard pompslang omdat hij niet kan deuken, ook is je kite binnen hele korte tijd opgepompt. een zeer goede pomp om lekker snel klaar te zijn Read More

    Added to basket

    Subtotal € 0,00
    Shipping costs NL € 6,95
    Total (incl 21% VAT) € 6,95

    You have no product(s) in you basket.


    How can we help?

    Contact our customer service for advice